12 серп. 2022

День Молоді!

Вітання молодим, активним, позитивним! Україна відзначає це свято разом з усім світом — 12 серпня.
12 серп. 2022

З Днем Народження!

Колектив КЗДО "Карапузи" щиро вітає з днем народження старосту нашого села Єлизаветівка Анна Дашивец.
8 лип. 2022

День Родини

Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначають День родини.
7 лип. 2022

День Івана Купала

Зі святом Івана Купала вітаємо всіх!
19 черв. 2022

День Батька

У День Батька хочемо подякувати всім відданим чоловікам, чиє ім'я ТАТО
12 черв. 2022

День Святої Трійці

Сьогодні велике свято - день Святої Трійці.
7 черв. 2022

КОРИСНІ ПОРАДИ БАТЬКАМ

Це треба знати! Сонячний та тепловий удар у дітей. Літня пора та тепла погода – це ігри на сонці, прогулянки в парку, відпочинок у басейні, заняття спортом. Але коли температура (і рівень вологості) стрімко підвищується – діти можуть піддаватися ризику отримати сонячний або тепловий удар.
1 черв. 2022

День Захисту Дітей.

Сьогодні свято у найулюбленіших бешкетників — наших діток.
31 трав. 2022

Випускний

Випускний у дитячому садочку – це своєрідний перший рубіж для дошкільнят та їх батьків, адже попереду – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого! Цей рік не став виключенням! Хоч випускний в нас і незвичайний, адже проходить ОНЛАЙН!
27 трав. 2022

27 травня - Європейський День Сусідів

Сусіди є у всіх - у людей, у тварин, у країн, у планет... І щоб не забувати про те, що всі ми живемо близько і, по суті, сусіди, в 2000 році в Парижі було засновано нове свято - Європейський День сусідів, яке відзначається в останню п’ятницю травня.