КОРИСНІ ПОРАДИ БАТЬКАМ

7 черв. 2022
Це треба знати! Сонячний та тепловий удар у дітей. Літня пора та тепла погода – це ігри на сонці, прогулянки в парку, відпочинок у басейні, заняття спортом. Але коли температура (і рівень вологості) стрімко підвищується – діти можуть піддаватися ризику отримати сонячний або тепловий удар.

Якщо під час прогулянки чи відпочинку на подвір'ї в дитини з’явились такі симптоми: почервоніння обличчя та шкіри тіла, різка слабкість, холодний піт, розширення зіниць, сонливість, носова кровотеча, запаморочення, задишка, нудота, блювання, сильний головний біль, частий і слабкий пульс, висока температура тіла, судоми, втрата свідомості (при важких випадках) – варто негайно вжити заходів і звернутися за лікарською допомогою.Що ж робити, якщо у вашої дитини трапився тепловий (сонячний) удар?