КЗДО (ясла-садок) "Карапузи"

Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Карапузи" розташований за адресою: вул. Комінтерна, 5, с. Єлизаветівка, Дніпровський р-н, Дніпропетровська обл., 51831. Контингент  працівників налічує 18 осіб, з них 8 педагогів.

Організація навчально-виховного процесу  здійснюється згідно з Законами України «Про освіту», «Про дошкільну  освіту», «Про мови », «Про захист  дитинства», оновленим Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні, програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».

В.о.директора комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Карапузи" – Носуля Валентина Авер'янівна -  має  вищу освіту,  педагогічний стаж 27 років.

У 2021-2022 навчальному році функціонує 3 групи з 12-годинним режимом перебування дітей, які комплектувались за віковими ознаками, з них:

-  1 група для дітей віком від 2 до 3 років (16 дітей);

-  1 група для дітей віком від 4 до 5 років (16 дітей);

- 1 група для дітей віком від 5,6,7 років ( 16 дітей)

Завдання на новий навчальний рік

1. Охопити  100% дошкільною освітою дітей  п’ятирічного віку, які не  відвідують ЗДО.

2. Формувати різнобічно розвинену, духовно багату, оптимістично та патріотично налаштовану особистість.

3. Спрямовувати педагогічну діяльність на патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку.

4. Спрямовувати педагогічну діяльність на трудове виховання в процесі організованої й самостійної предметно-практичної діяльності дітей.

5. Забезпечити фізичний, психічний і соціальний розвиток дітей раннього віку (від 1 до 3 років), їх безболісної адаптації до змінних умов життя та успішного входження у соціальне середовище.

6. Забезпечити наступність в реалізації завдань духовного, патріотичного, трудового виховання між дошкільною і початковою ланками освіти.

7. Методичну роботу спрямовувати на виконання  програми «Українське дошкілля»,  на  впровадження  обласної науково - методичної проблеми «Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості».